СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 1536 ПРОИЗВОДИ
Навигација на сајтот

СЛАДОК ДОМ е прва веб платформа специјализирана за завеси и за постелнини во нашата држава, која својот асортиман го прошири и со палета на продукти за осветлување.

hero-banner

Среќни сме што за неколку години успеавме да станеме најпопуларна компанија за завеси, за постелнини, за осветлување, со еден збор компнија за внатрешно уредување, која во себе опфаќа еден екслузивен и еден аутлет салон.
Но, секако нашата најголема продавница е нашата веб платформа која е достапна за секој купувач кој што сака удобно од својот дом да си одбира продукти за разубавување на својот дом. Секој кој сака да го комплетира или да го освежи својот дом, а притоа да ужива и да не изгуби време и енергија, тогаш не одбираат нас!
Ние нудиме осветлување, постелнини и голем асортиман на завеси за сечиј вкус. Воедно, не одбираат и кога сакаат професионалност, точност и одговорност. Ние стоиме позади нашиот квалитет на продуктот, но и позади квалитетот на услугата.

Затоа во нашата понуда стои можноста да уживате во шопингот. Имате можност да дојдете во нашите салони или Вашиот избор е да одбирате што е тоа што го сакате преку нашата веб страна www.sladokdom.com / www.kupizavesi.com
За да не дојде до грешки при мерење нашата компанија ви овозбожува бесплатно наша мобилна екипа да дојде во вашите простории, да ви донесе дел од палетата на продукти и да ви даде понуда.

Доколку ја прифатите понудата имате можност дури да си побарате дополнителна услуга за монтажа на завесите.
Ваше е само да уживате во комплетирањето на топлината и комфортот на Вашиот дом со продуктите и услугата на СЛАДОК ДОМ!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare