СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 1368 ПРОИЗВОДИ
Навигација на сајтот

Плав Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm (Copy)

Шифра: 31644

На залиха
Додади во листа на желби
Додади во листа на желби
Шифра: 31644 Категорија:
Ковид-19 инфо: Правиме достава.
 • Бесплатна испорака за сите нарачки над 3000 ден
 • Guranteed 100% Organic from natural farmas
 • 1 Day Returns if you change your mind

Прегледи

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени “Плав Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm (Copy)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Опис

Број на парчиња на јастучници 1
Димензии на јастучница 50×70
Чаршав со ластик  100x200cm
Висина на рабовите на чаршавот 30cm

Quick Comparison

SettingsПлав Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm (Copy) removeЕдинечна Постелнина Polycotton-6501 removeЦрвен Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm removeБеж Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm removeБел Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm remove
Image
SKU316446501316393163831636
Rating
Price
Stock
На залиха
На залиха
На залиха
На залиха
На залиха
AvailabilityНа залихаНа залихаНа залихаНа залихаНа залиха
Add to cart

Повеќе..

Повеќе..

Повеќе..

Повеќе..

Повеќе..

Description
Content
Број на парчиња на јастучници 1
Димензии на јастучница 50x70
Чаршав со ластик  100x200cm
Висина на рабовите на чаршавот 30cm
Постелнина 160x200 cm
Чаршаф 160x230 cm
Јастучница 50x70 cm
Број на парчиња на јастучници 1
Димензии на јастучница 50x70
Чаршав со ластик  100x200cm
Висина на рабовите на чаршавот 30cm
Број на парчиња на јастучници 1
Димензии на јастучница 50x70
Чаршав со ластик  100x200cm
Висина на рабовите на чаршавот 30cm
Број на парчиња на јастучници 1
Димензии на јастучница 50x70
Чаршав со ластик  100x200cm
Висина на рабовите на чаршавот 30cm
Weight
DimensionsНе е достапноНе е достапноНе е достапноНе е достапноНе е достапно
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping