СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 1536 ПРОИЗВОДИ
Навигација на сајтот

PS Декоративни панели APS102

Шифра: APS102

890 ден

На залиха
На залиха
Додади во листа на желби
Додади во листа на желби
Шифра: APS102 Категорија:
Ковид-19 инфо: Правиме достава.
 • Бесплатна испорака за сите нарачки над 3000 ден
 • Guranteed 100% Organic from natural farmas
 • 1 Day Returns if you change your mind

Прегледи

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени “PS Декоративни панели APS102”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Опис

Високо квалитетни полимер/пластични декоративни ѕидни панели!

Спецификации:

Практична инсталација

Отпорни на удари

Отпорни на штетници и мувла

Високо отпорни на дамки

Хигиенски и лесни за одржување

Отпорни на термички шок

Отпорни на топлина +70°C

100% водоотпорни

Еко-пријателска формула

 

Димензии: ширина: 12см висина: 280 см дебелина: 2.1 см

Може да се инсталира на хоризонтална и вертикална насока

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare