СИТЕ КАТЕГОРИИ
ВКУПНО 1368 ПРОИЗВОДИ
Навигација на сајтот

Единечна Постелнина Polycotton-6501

Шифра: 6501

На залиха
Додади во листа на желби
Додади во листа на желби
Шифра: 6501 Категорија:
Ковид-19 инфо: Правиме достава.
 • Бесплатна испорака за сите нарачки над 3000 ден
 • Guranteed 100% Organic from natural farmas
 • 1 Day Returns if you change your mind

Прегледи

Сè уште нема прегледи.

Биди прв кој ќе оцени “Единечна Постелнина Polycotton-6501”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Опис

Постелнина 160×200 cm
Чаршаф 160×230 cm
Јастучница 50×70 cm

Quick Comparison

SettingsЕдинечна Постелнина Polycotton-6501 removeПлав Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm (Copy) removeЦрвен Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm removeБел Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm removeБеж Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm remove
NameЕдинечна Постелнина Polycotton-6501 removeПлав Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm (Copy) removeЦрвен Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm removeБел Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm removeБеж Единечен Чаршав со Ластик Clasy 100x200cm remove
Image
SKU650131644316393163631638
Rating
Price
Stock
На залиха
На залиха
На залиха
На залиха
На залиха
AvailabilityНа залихаНа залихаНа залихаНа залихаНа залиха
Add to cart

Повеќе..

Повеќе..

Повеќе..

Повеќе..

Повеќе..

Description
Content
Постелнина 160x200 cm
Чаршаф 160x230 cm
Јастучница 50x70 cm
Број на парчиња на јастучници 1
Димензии на јастучница 50x70
Чаршав со ластик  100x200cm
Висина на рабовите на чаршавот 30cm
Број на парчиња на јастучници 1
Димензии на јастучница 50x70
Чаршав со ластик  100x200cm
Висина на рабовите на чаршавот 30cm
Број на парчиња на јастучници 1
Димензии на јастучница 50x70
Чаршав со ластик  100x200cm
Висина на рабовите на чаршавот 30cm
Број на парчиња на јастучници 1
Димензии на јастучница 50x70
Чаршав со ластик  100x200cm
Висина на рабовите на чаршавот 30cm
WeightНе е достапноНе е достапноНе е достапноНе е достапноНе е достапно
DimensionsНе е достапноНе е достапноНе е достапноНе е достапноНе е достапно
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare